De websites van Van Tilburg-Bastianen maken gebruik van cookies. Wat betekent dat voor jou?
Info
Sluiten
Van Tilburg-Bastianen Groep

Onze medewerkers

Neem gerust contact op met een van onze medewerkers.


Volkswagen Breda


Ricardo van Beek 
Service adviseur 
088-6077142 
r.v.beek@tb.nl 

Robbin Beune 
Verkoopadviseur 
088-6077125 
r.beune@tb.nl 

Sege Broere 
Garantiespecialist 
088 - 6077154 
s.broere@tb.nl 

Irene van de Corput - Poorter 
Service adviseur 
088 - 6077149 
i.v.d.corput@tb.nl 

Sharon Gijsen-Evers 
Planner 
088-6077081 
s.gijsen@tb.nl 

Jack van Gils 
Magazijnmedewerker 
088 - 6077165 
j.v.gils@tb.nl 

Mees de Groot 
Afleverspecialist 
 
m.d.groot@tb.nl 

John Hage 
Magazijnmedewerker 
088-6077163 
j.hage@tb.nl 

Wesley Jaspers 
Planner 
088 - 607 70 89 
w.jaspers@tb.nl 

Menno de Koning 
Adviseur Fleetsales 
088-6077124 
m.d.koning@tb.nl 

Zakaria Laarissi 
Service adviseur 
088 - 6077149 
z.laarissi@tb.nl 

Jeroen Lucas 
Meewerkend Voorman 
088-6077146 
j.lucas@tb.nl 

Faisel Nabibaks 
Service adviseur 
088-6077141 
f.nabibaks@tb.nl 

Arno Ophorst 
Verkoopleider 
088-6077123 
a.ophorst@tb.nl 

Jeroen Quirijns 
Magazijnmedewerker 
088-6077161 
j.quirijns@tb.nl 

Wesley Schaerlaeckens 
Planner 
088-6077140 
w.schaerlaeckens@tb.nl 

Mark Schouwenaars 
Verkoopadviseur 
 
m.schouwenaars@tb.nl 

CĂ©line Slingerland - Janssen 
Gastvrouw 
088-6077120 
c.slingerland@tb.nl 

Arian Snoeren 
Medewerker Automatisering 
088-6077571 
a.snoeren@tb.nl 

Tim Soethoudt 
Magazijnmedewerker 
088-6077138 
 

Ingrid van Strien 
Gastvrouw 
088 - 6077120 
 

Pascal Tetteroo 
Directeur Aftersales 
088-6077062 
p.tetteroo@tb.eu 

Dennis Veeke 
Verkoopadviseur 
06 -29535343 
d.veeke@tb.nl 

Orne Veekens 
Magazijnmedewerker 
088-6077159 
o.veekens@tb.nl 

Dirk-Jan Visser 
Senior verkoopadviseur 
06 - 55491461 
d.visser@tb.nl 

Henk Vriends 
Magazijnchef 
088-6077160 
h.vriends@tb.nl 

Thom de Weerd 
Verkoopadviseur 
088-6077126 
t.d.weerd@tb.nl 

Stefan Weijgers 
Service adviseur 
088 - 844 242 6 
stefan.weijgers@tb.nl 

Mirjam Woppenkamp - Bosman 
Magazijnmedewerker 
088-6077162 
m.bosman@tb.nl 

Maite Zandbergen 
Assistent verkoop binnendienst 
088-6077579 
m.zandbergen@tb.eu 


Volkswagen Oosterhout


Jacco Hoppenbrouwers 
Magazijnmedewerker 
088-6077158 
j.hoppenbrouwers@tb.eu 

Paul Krijnen 
Aftersales Manager 
088 - 6077139 
p.krijnen@tb.eu 

Quoc Le Quy 
Service Manager 
088-6077535 
q.l.quy@tb.eu 

Erwin Soeters 
Werkplaatschef 
088-6077131 
e.soeters@tb.eu 

Ivo Verdaasdonk 
Magazijnchef 
088-6077157 
i.verdaasdonk@tb.eu 

Jeroen Wissink 
Service adviseur 
088-6077134 
j.wissink@tb.nl 

TB Volkswagen

Volkswagen Breda
TB Volkswagen Breda
Konijnenberg 3 | T: 076 - 8 000 000
TB Volkswagen Oosterhout
Wisselaar 3 | T: 076 - 8 000 000
Doorzoek occasion aanbod
  
Doorzoek auto aanbod
Serviceafspraak inplannen
Serviceafspraak inplannen Online een afspraak inplannen
Kies voor Private Lease
Persoonlijke klantensite  |  www.TB.eu  |  Pech onderweg  |  Vacatures op werkenbijTB.nl  |  Voorwaarden en disclaimer Nieuwsbrief  |  Vragen en opmerkingen  |  Volg ons!  Facebook YouTube




Als preventieve maatregel worden de CO2 uitstoot en de verbruikswaarden zoals die op de website staan vermeld momenteel opnieuw bekeken. Zodra deze herziening is afgerond, zullen wij deze, zo nodig, aanpassen. Wij danken u voor uw begrip.

16